SÉRIA NEKONČÍ!

26.03.2013 00:00

SÉRIA NEKONČÍ:

Tohto ročná sezóna pre našich Juniorov je historicky najlepšia, pretože sa prebojovali až do finále!
Dokazujú, že s nimi treba počítať aj do budúcnosti. Po výborných výkonoch v Bratislave a po víťazstvách 2:0 a 4:1 sa séria presunula domov do Banskej Bystrici.

Plný dom, skvelý fanklub a ešte lepší hokej predvádzala naša Juniorka !!!

NEDEĽA:
HC ´05 Banská Bystrica – HC SLOVAN Bratislava 1:2 po samost. nájazdoch (0:0, 1:0, 0:1 – 0:0) – stav série: 2:1

Góly: 33. Šimun (Janovský, Mikuš) – 56. Tibenský (Novák, Klučiar), rozhodujúci samost. nájazd premenil Mikúš

Prvý domáci zápas pre Banskú Bystricu nedopadol podľa ich predstáv.
Domáci sa ujali vedenia keď v 33.minúte skóroval Šimun.

Po mnoho šanciach na obidvoch stranách sa skóre nemenilo, až tesne pred koncom stretnutia sa v 56 minúte presadil hosťujúci Tibenský.

Skóre sa už do konca stretnutia nezmenilo. Nasledovalo predĺženie a po nich samostatné nájazdy v ktorých viacej šťastia prialo hosťujúcemu Slovanu.

PONDELOK:

HC’05 Banská Bystrica – HC Slovan Bratislava 1:4 (1:1, 0:1, 0:2) - stav série: 2:2

Góly: 16. M. Macko (J. Huňa) – 8. D. Klučiar (B. Novák), 39. M. Šalka (T. Mikúš), 41. T. Mikúš (P. Schroner, M. Šalka), 49. M. Šalka (P. Schroner)

Aj napriek prehre v Nedeľu sa štadión opäť úctyhodne zaplnil a vznikla skvelá atmosféra.

Juniorka aj naďalej predvádzala pekný hokej. Zamrzel prvý gól Klučiara. Domáci nepoľavili a o 8 minút vyrovnal Macko. 2.tretina bola viac menej vyrovnaná no obe mužstvá nepoľavili v tempe! Veľkú ranu dostali domáci ked v 39.minúte strelil gól do šatní hosťujúci Šálka. Rybár (brankár Slovanu) mal dnes svoj deň keď vo viacej príležitostiach domácich zneškodnil všetky šance. Na 1:3 upravoval v 41 minúte Mikuš a konečné skóre uzatváral 11 minút pred koncom druhým gólom Šálka.